DNA Biznesu

Rób biznes na własnych zasadach. 19 lekcji, których nie nauczy Cię żaden uniwersytet.

Potężne i unikalne na polskim rynku narzędzie biznesowe, dzięki któremu przekonasz się, że przedsiębiorczość to coś więcej niż tylko zarabianie.

Po co kolejna książka o biznesie?

Czy prowadzenie biznesu i szczęśliwe życie mogą iść w parze? Ania Urbańska i Paweł Jarząbek – autorzy „DNA biznesu” – udowadniają, że tak, a na potwierdzenie tego wskazują 19 zasad działania, wypracowanych w ciągu ich ponaddwudziestoletnich karier.

Ta pozycja to „must have” dla Ciebie, jeśli działasz aktywnie w świecie biznesu lub marzysz o założeniu własnej firmy. Stosując najskuteczniejsze strategie i rozwiązania sprawdzone przez ekspertów od funkcjonowania ludzkiego mózgu, masz szansę osiągnąć sukces!

Co znajdziesz w środku?

^

19 rozdziałów, które poruszają 19 ważnych obszarów biznesu. Wiedza między innymi o tym:

^

Jak sprawić, żeby Twój biznes zarabiał?

^

Jak stać się skutecznym i szanowanym przez zespół szefem?

^

Jak radzić sobie w trudnych sytuacjach? Co robić, kiedy kontrahent nie opłacił faktury, a Ty musisz działać dalej?

^

Jak sprawić, aby każdego dnia chciało Ci się nad swoim biznesem pracować i, jak robić to efektywnie?

^

Jak zatrudniać ludzi, którym chce się pracować dla Twojego biznesu?

…oraz wiele, wiele innych tematów, które pozwolą Ci robić w zgodzie ze sobą i na własnych zasadach!  Szkoda nerwów na błądzenie.

To więcej niż biznesowy poradnik. To zbiór dokładnie przemyślanych, a przede wszystkim potwierdzonych działań,dzięki którym twój biznes będzie chodzić na najwyższych obrotach.

Razem z książką otrzymujesz…

…ponad 10,5 godzin materiału wideo – wywiadów z doświadczonymi praktykami biznesu!

Sebastian Kotów

Zarządzanie przez zaufanie w biznesie… Czy w Polsce w ogóle da się prowadzić biznes przez zaufanie? Oraz jak pracować nad wiarygodnością osobistą i wiarygodnością w biznesie?

Joanna Brodzik

Opowiada o społecznej odpowiedzialności biznesu – również w sektorze NGO, współodpowiedzialności w zarządzaniu zespołem, no i czy… aktorstwo to też biznes?

Paulina Smaszcz-Kurzajewska

Pokaż, że jesteś najlepszy, w tym co robisz! O wystąpieniach publicznych, dbaniu o swój PR i branding oraz o sztuce skutecznej komunikacji w biznesie.

Agata Spała

Czy osoba z niepełnosprawnością również może być Twoim pracownikiem lub… Klientem? Czyli o dostępności Twojego biznesu również dla osób z niepełnosprawnościami i jakie korzyści to niesie dla obu stron.

Tomasz Rumiński

Wizerunek głosowy w biznesie, czyli dlaczego warto wziąć głęboki oddech nie tylko na scenie i podczas publicznych wystąpień? 

Katarzyna Łukowska

Dlaczego w biznesie nie warto zakładać masek i udawać kogoś, kim się nie jest? Jak budować wartość swoją i innych? Czyli o poczuciu własnej wartości, emocjach i strachu w biznesie.

Marcin Kądziołka

O strategii: jak zbudować biznes, który ma szansę zaistnieć w Polsce? I dlaczego w biznesie warto działać z wizją końca i uczyć się na cudzych błędach?

Marta Saran-Tabarkiewicz

O tym, że BHP w firmie jest naprawdę ważne i, jak zadbać o wszystkie ważne kwestie. Czyli specjalistyczna wiedza ludzkim językiem! 

Katarzyna Czuchaj-Łagód

O znajomości rynku i potrzeb Klientów. Po co są Ci potrzebne informacje zwrotne od Twoich Klientów, i jak możesz je wykorzystać, by Twój biznes miał się jeszcze lepiej?

Marcin Osman

 Poznaj bezcenne wskazówki na temat tego, jak prowadzić biznes w internecie (i nie tylko!), który nie okaże się kolejnym polisz biznesem”. Co wpływa na proces zakupowy i co zrobić, by klienci byli w stanie zapłacić więcej?

Dorota Lange

Jak cię widzą, tak… Ci płacą, czemu więc wizerunek w biznesie jest tak często niedoceniany? I dlaczego szewc (i szef!) nie powinien chodzić bez butów? O profesjonalym wizerunku odowiada doświadczona charakteryzatorka.

Witold Sodel

Jaka jest najczęstsza choroba przedsiębiorców? Jak wprowadzić w życie work life balance i uniknąć wielu schorzeń? Radzi doświadczony terapeuta manualny, fizjoterapeuta i przedsiębiorca.

Monika Kochowicz

Czy w biznesie umowa na gębę” wystarczy? Po co przedsiębiorcy prawnik? I czym różni się zaliczka… od zadatku? Wątpliwości rozwiewa doświadczona prawniczka!

Krzysztof Litwiński

Trener i mentor podpowiada: jak zarządzać sobą w czasie w 3 krokach? Naucz się używać czasu inaczej” i zyskaj więcej czasu dla siebie… bez życiowej rewolucji!

Witold Casetti

O tym, czy da się w ogóle robić biznes w Polsce i jak wygląda polska kultura biznesowa. Czym jest „polisz biznes” i jak go nie robić? Fascynujący wywiad we „włoskim stylu”.

Basia Lech

Jaka afirmacja wyświetla się na telefonie Basi codziennie o 8:42? Kim jest Gerard? Oraz o tym, jak uwierzyć (wreszcie!) w swoje możliwości i wziąć sprawy we własne ręce.

Małgorzata Gałązka-Sobotka

Czy to prawda, że w zarządzaniu ryba psuje się od głowy”, a przywództwo jest trudniejsze od sprzedaży? I czy warto bać się roli szefa? Wątpliwości rozwiewa Małgorzata Gałązka-Sobotka.

Ania Urbańska i Paweł Jarząbek

I w końcu materiał od samych autorów książki! Opowiemy Ci historię jej powstania i pokażemy, że trudności w biznesie to codzienność oraz o tym, jak sobie z nimi radzić.

Razem z książką otrzymujesz…

…plansze do pracy własnej – aby od razu wdrożyć wiedzę z poszczególnych rozdziałów w życie! 

 

Plansze są wydrukowane na papierze, po którym łatwo pisać długopisem czy ołówkiem. Są w rozmiarze A3, możesz powiesić je w formie plakatu na ścianie i zawsze wracać w poszukiwaniu inspiracji, czy motywacji!

Pobierz bezpłatny fragment książki.

Nie kupuj kota w worku! Pobierz bezpłatny fragment książki i przekonaj się, jak rozwijać biznes i pracować NAD firmą, a nie tylko W niej.

Wybierz pakiet…

…idealnie dopasowany do swoich potrzeb!

Promocja jest ważna jeszcze:

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)

Rekomendacje

 

Książka genialna dla początkujących, która zachwyci również dojrzałych przedsiębiorców. Bardzo praktyczna i przydatna wiedza podana lekko i przyjemnie. Powinien ją przeczytać każdy, kto chce wznieść swój biznes na wyższy poziom oraz upewnić się czy prowadzi go we właściwy sposób.

Leszek Narloch

lider, przedsiębiorca, inwestor, www.sukcesmarketing.pl/

Lubię czytać książki napisane przez praktyków biznesu. Szczególnie jeśli napisane są lekko, dowcipnie i merytoryczne.
„DNA Biznesu” to pozycja, którą każdy przedsiębiorca i profesjonalista powinien wziąć od czasu do czasu do ręki, aby zweryfikować niektóre swoje przekonania. Aby kariera, którą robi dawała mu więcej frajdy i harmonii w życiu. STRUCTOGRAM® to jedno z wartościowych  narzędzi, którym badałem swój mózg. Wiedza którą znalazłem w książce potwierdza, że warto wykorzystywać takie narzędzie do swojego rozwoju zawodowego.

Grzegorz Turniak

Master of Networking, www.agt.edu.pl/

Co byście zrobili, gdyby okazało się, że na rynku istnieje produkt, który pomoże Wam wystartować z własnym biznesem? Jeżeli dopiero zaczynasz stawiać pierwsze kroki, Ania i Paweł poprowadzą Cię właściwą drogą.

A co jeśli prowadzisz już własną firmę? Czytając książkę DNA Biznesu uświadamiasz sobie, że popełniłeś wszystkie lub prawie wszystkie możliwe błędy. I co ważne, dociera do Ciebie, że wiele z nich popełniasz cały czas. Zastanawiamy się, w którym miejscu mogłaby być nasza działalność, gdybyśmy mieli możliwość przeczytania tej książki kilka lat temu. Jakich zachowań moglibyśmy uniknąć, co funkcjonowało by lepiej,
a z czego w ogóle należałby zrezygnować praktycznie na wszystkich etapach rozwoju firmy.

Wiele porad zawartych w treści jest bardzo prosta i łatwa do wprowadzenia.
Ale trzeba o nich wiedzieć…,lub sobie o nich przypomnieć.

U nas trafia na półkę lektur obowiązkowych, Tobie również polecamy!

Anna i Leszek Dratwińscy

Globalny biznes dla ludzi

O autorach

Ania Urbańska i Paweł Jarząbek to trenerzy biznesowi, którzy przez ostatnie ponad dwadzieścia lat wypracowywali skuteczne metody prowadzenia firmy. Ich doświadczenie, poparte popełnionymi błędami i odniesionymi sukcesami, pozwoliło im dotrzeć do samego sedna dobrze prosperującego biznesu.

Dziś wiedzą tą dzielą się w „DNA Biznesu. Rób biznes na własnych zasadach. 19 lekcji, których nie nauczy Cię żaden uniwersytet”.

#RóbBiznesNaWłasnychZasadach